www.InterPoznan.pl
Og這szenia   Strona główna >> Biznes >> Usługi   Reklama
 

Urzędy
 
 


Monitoring do biura/sklepu/hurtowni/domu
 
W obecnych czasach bardzo istotny jest nadzór i kontrola. Niestety takie dni nastały, że pracodawca musi kontrolować i dyscyplinować swoich pracowników oraz patrzeć na ręce klientom. Najlepszym narzędziem do takich działań jest monitoring. Na chwile obecną technologia umożliwia podgląd bez doświetlania pomieszczeń (kamery wyposażone w diody podczerwieni), co umożliwia obserwację pomieszczeń bez względu na porę dnia.

Zainstalowanie kamer działa bardzo prewencyjnie w szczególności tam gdzie odbywa się sprzedaż bezpośrednia (sklepy, hurtownie, itp). Sama obecność sprzętu monitorującego obiekt jest najczęściej wystarczająca do radykalnego zmniejszenia niepożądanych zachowań zarówno pracowników jak i innych osób znajdujących się na terenie obiektu. Należy pamiętać, że rejestratory umożliwiają odtworzenie zdarzeń zarejestrowanych przez kamery w późniejszym czasie. Stosowane obecnie technologie umożliwiają monitorowanie i odtwarzanie zarejestrowanych zdarzeń za pośrednictwem internetu, co umożliwia nadzór z dowolnego miejsca na świecie.

Przedstawione powyżej najważniejsze funkcjonalności systemów monitorujących mówią same za siebie. Wprowadzenie takiego systemu np. w sklepie znacznie ogranicza kradzieże ze strony klientów i praktycznie eliminuje niepożądane działania pracowników. A obecność takiego systemu w domu umożliwia zaglądanie do pokojów czy ogrodu nie odchodząc od biurka w pracy.

Mając na uwadze zalety przedstawione powyżej zachęcamy Państwa do współpracy w zakresie doboru i instalacji systemów monitorujących.
 
Osoba kontaktowa: Jacek Waloszczyk
E - mail: monitoring@jw-serwis.com
WWW: www.monitoringpoznan.pl
Ogoszenie dodane: 16-07-2009, o godzinie: 13:57
Edycja ogoszenia (wymagane haso podane podczas wprowadzania ogoszenia)

   


 
Miejsce na Twoją reklamę

Miejsce na Twoją reklamę

Miejsce na Twoją reklamę

Miejsce na Twoją reklamę

Miejsce na Twoją reklamę

Miejsce na Twoją reklamę

Miejsce na Twoją reklamę

Miejsce na Twoją reklamę

Miejsce na Twoją reklamę

 
Wykonane przez JW-SERWISWykonane przez JW-SERWISInterPoznan.pl